Piatok, November 24, 2017
   
Text Size

Spravodajstvo

Mikuláš, Vianočné trhy

mikulasPred príchodom Mikuláša si Maťka pripravila pre detičky SPOLU S ICH RODIČMI tvorivé dielničky, kde si môžu vytvoriť rôzne vianočné ozdôbky a ďalšie výrobky, ktorými sa potom môžu prezentovať pred Mikulášom.

Mikuláš k nám zavíta o 18:00 h. Bude rozdávať balíčky len deťom do 12 rokov žijúcim v obci Dolné Srnie.
Rodičia detí žijúcich mimo obce Dolné Srnie si musia balíček buď priniesť alebo zakúpiť za cenu 3 € priamo na mieste (vhodné by bolo zahlásiť si najnejskôr deň vopred).

 

Katarínska zábava

 

katarinska zabava

Srdečne Vás pozývame na Katarínsku zábavu dňa 26. novembra 2016 od 20.00 h v kultúrnom dome. Do tanca nám zahrá Amy´s band. Pripravené je občerstvenie. Vstupenky zakúpené v predpredaji budú zlosovateľné.

 

   

Nadačný fond Slovenských elektrární v Nadácii Pontis

zasadte-sa400x400
PROSÍME HLASUJTE
Milí priatelia,
dovoľujeme si Vás touto cestou poprosiť po roku opätovne zahlasovať za projekt realizovaný cez Nadačný fond Slovenských elektrární v Nadácii Pontis. Spoločne sa nám podarilo zmeniť časť priestoru za kultúrnym domom, kde sme osadili lavičky, detské ihrisko a zámkovú dlažbu.
Ďalšie finančné prostriedky chceme získať na dokončenie tohto priestoru cez projekt „Vytvorenie kultúrnej zóny v obci Dolné Srnie“ – uložíme zámkovú dlažbu k vstupu, posunieme plot a spravíme altánok pre účinkujúcich.
Okrem zamestnancov Slovenských elektrární môže hlasovať i široká verejnosť, priatelia, rodina, ktokoľvek, kto nás má chuť podporiť. Dúfam, že spoločne nazberáme, čo najviac hlasov, aby sa nám podarilo získať maximálnu finančnú sumu, ktorá je 2500 €.
Vo formulári treba vyplniť meno, priezvisko, mailovú adresu, vybrať OBEC DOLNÉ SRNIE, odomknúť a odoslať. Po vyplnení formulára Vám príde na mailovú adresu mail, ktorý musíte potvrdiť, aby hlasovanie bolo platné.
Poprosíme Vás šíriť tento mail medzi Vašimi známymi, ktorí nás budú ochotní podporiť. Ďakujeme za každý jeden Váš hlas alebo hlas Vašich blízkych, priateľov alebo dobrovoľníkov.
ĎAKUJEME
Komisia pre šport, školstvo a kultúru v Dolnom Srní
https://www.seas.sk/ukazte-sa-v-lepsom-svetle

 

   

Deň detí

 

mdd 2016

Vďaka ochotným a obetavým ľuďom, nielen z našej obce, pripravujeme (a prípravy sú v plnom prúde... )pre naše detičky oslavu ich veľkého dňa. Príďte sa prejsť rozprávkovou dedinou. Deti, ktoré zvládnu úlohy u všetkých rozprávkových bytostí nájdu na konci cesty veľa prekvapení. Jedným z nich bude tombola. 
Čaká nás jazda na poníkoch, maľovanie na tvár, skákacie hrady, nafukovacie šipky, mal by prísť aj dobrý ujo predviesť prácu psovoda, rysujú sa ďalšie zaujímavosti, ktoré vyžadujú väčšie organizačné zabezpečenie a kým nebudú isté, ostanú prekvapením.
Príďte sa zabaviť na ihrisko, pripravené bude občerstvenie, cigánska, nápoje a skvelá hudba.

   

Divadlo Lusian

 

divadlo smal

Už v sobotu 2.4.2016 o 18.00 h sa na Vás tešia členky divadla Lusian z Nového Mesta nad Váhom. Príďte ich podporiť a spríjemniť si sobotný podvečer.