Dolné Srnie – Mníchova Lehota   1 : 2   ( 1:2 )

Zostava domácich :

Hejbal ml.- Kopunec, Marták, Ilenčík, Školik -Petkov R., Hargaš Ľ., Hulinek, Hejbal st.- Poláček, Vicena.

Pripravený na striedanie :

Radoš P., Bušo J., Bušo L., Kucharík, Skovajsa, Hargaš P.

Po 22. Rokoch sme postúpili do II. Triedy a chceli sme výkonmi nadviazať na minulú sezónu. V 3.minúte sme si zakričali gól, keď po centri Hejbala st. si stopér hostí kopol loptu za chrbát svojho brankára 1:0. 14. Minúta ďalekonosnú strelu Petkova s námahou brankár hostí vyráža na roh a z následného protiútoku hostia vyrovnávajú po chybe Kopunca. V 35.minúte po zbytočnom faule a následnom priamom kope z rohu šestnástky Laco vymetá pavučinu našej brány a otáča stav stretnutia na 1:2. Takto sa nám skončil aj prvý polčas. V druhom polčase sa hra prelievala zo strany na stranu s miernou prevahou hostí. V 79.minúte nepremieňa Petkov pokutový kop po faule na J. Buša. Hostia boli futbalovejší, my sme hrali s príloš veľkým rešpektom. Zápas sme si prehrali po zbytočných chybách a keď nepremeníme ani jedenástku tak sa nemáme na čo vyhovárať.

sk dol srnie malý

Dolné Srnie – Zemianske Podhradie 6:2 (2:0)

Zostava domácich: Hejbal ml. – Školík, Radoš P., Marták, Mažár – Vicena, Petkov R., Hargaš Ľ., Poláček – Bušo J., Hejbal st. Pripravení na striedanie: Zbudila, Kucharík, Hargaš P., Kopunec, Skovajsa

Do hostí sme sa pustili hneď od začiatku, ale gól si zakričali až po niekoľkých šanciach v 34.minúte – 1:0 po góle Jana Bušu. O 2 minúty neskôr zvyšuje na 2:0 Petkov po peknom priťuknutí od Ľ. Hargaša. Do polčasu sme mali ešte dve šance, ale tie zostali nevyužité. V 2. polčase a za silného vetra sme mali opäť množstvo šancí, ale ujala sa až Bušova zo 69.minúty – 3:0. V 77.minúte hostia z ojedinelej šance znižujú, ale Petkov z protiútoku zvyšuje na 4:1. V 79.minúte hostia znova znižujú ,ale o 3 minúty zase zvyšujeme Ľ. Hargašom z priameho kopu – 5:2. V 88.minúte Zbudila hlavou upravuje na konečných 6:2.

Fotogaléria zo zápasu

Dolne Srnie Beckov 006

Dolné Srnie – Beckov  2:1  (1:1)

S veľkým „ Z “ sme nastúpili v bránke s Hebalom ml. v obrane sme mali Školika, Martáka, Mažára s Radošom, v zálohe mame Vícenu, Ľ. Hargaša, R. Petkova a Ilenčíka a v útoku Jano Bušo a Hebal starší. Na svoju možnosť striedačke čakali na svoju možnosť  Zbudila, Kopunec, Poláček, P. Hargaš a Skovajsa.

V opatrnom začiatku mali prevahu hostia, ktorú korunovali v 14-minute – 0:1. Vyrovnania sme sa dočkali v 22-minúte, keď penaltu s prehľadom  premenil  Marták.  Potom sa hra prelievala zo strany na stranu s našou miernou prevahou. V 43-minúte zahadzuje Petkov 100% šancu, keď z pätky trestuhodne prestrelil. Prvý polčas uzavreli hostia strelou, ktorá tesne minula Hejbalovú pravú tyč. V druhom Polčase znova opatrná hra oboch mužstiev. V 66-minúte nastúpil Zbudila a už o minútu nakláňa misky váh na našu stranu – 2:1. Po tomto okamihu hostia otvorili hru a my sme zhodili 3 sľubné možností na poistenie výsledku. Hostia odpadli a my sme si už s prehľadom „ukočírovali“ a vyhrali sme zaslúžene.

futbalova lopta thumbHorňany - Dolné Srnie   0 :1  ( 0:0 )

zostava hostí : Hejbal ml - Školík, Ilenčík, Mažár, Marták - Vicena, Petkov, Hargaš Ľ., Hejbaj st - Bušo, Poláček.

Pripravený na striedanie : Rehora J, Hargaš P., Kopunec, Radoš, Skovajsa.

V prvom polčase sa na ihrisku nič dôležité nastalo, tak že bezgólová remiza zodpovedala dianiu. Skóre sa zmenilo až v 61-minúte,

keď strela Petkova skončila v bráne domácich. Po nemastnom - neslanom futbale si z Hornian vezeme 3 body-.